• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • НАКАЗ про роботу закладу під час карантину та проведення дистанційного навчання

НАКАЗ про роботу закладу під час карантину та проведення дистанційного навчання

2020-03-16

/Files/images/Документ.png

МІЖГІРСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ

ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ІМЕНІ АВГУСТИНА ВОЛОШИНА

МІЖГІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

16.03.2020 р. № 8

Про роботу закладу

в період карантину та проведення

дистанційного навчання

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19» , наказу Міністерства праці та соціальної політики № 359 від 04.10.2006 року «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу»

НАКАЗУЮ:

1. Продовжувати у встановлений період карантину запобігати поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, встановлюючи режим роботи працівників школи із запровадженням гнучкого графіку роботи.

2. Систематично інформувати здобувачів освіти та працівників щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19.

3. Відтермінувати проведення запланованих нарад, педрад, засідання атестаційної комісії до закінчення епідеміологічної ситуації .

4. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Бундзяк М.Е, Іванині С.І.:

4.1. Створити режим роботи всіх педагогічних працівників школи із запровадженням гнучкого графіку їх роботи у погодженні з профспілковим комітетом школи.

4.2. Розробити заходи щодо виконання працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи з розробленням індивідуальних планів кожного педагогічного працівника (розвиток професійних якостей, підвищення кваліфікації, самоосвіти тощо) .

5. Для ефективного функціонування дистанційного навчання всім педагогічним працівникам:

5.1. Забезпечити виконання освітньої програми закладу, зокрема організації освітнього процесу шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей здобувачів освіти. Для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, організація спільнот в соціальних мережах, мобільних додатках, електронна пошта, вебсайт закладу загальної середньої освіти . Школярів, у яких немає змоги користуватися інтернет-зв’язком забезпечити класичними стандартними завданнями з підручників.

5.2. Проводити інформування здобувачів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби.

5.3. Робочий час в дистанційному режимі максимально наблизити до розкладу занять та поточного режиму роботи.

5.4. Під час використання дистанційного навчання може здійснюватися оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, що наразі фіксуватимуться вчителем ( у зручний для нього спосіб), а у подальшому будуть занесені до відповідних сторінок класного журналу. Навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників.

5.5. Заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів, відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації.

5.6. Під час канікулярного періоду з 25.03 по 29.03.2020 р. не перевантажувати учнів домашніми завданнями, а в плановому режимі готуватися до подальшої дистанційної роботи.

6. Класним керівникам 11-х класів проінформувати здобувачів освіти щодо розпочатої трансляції курсів з підготовки до ЗНО на ТК «РАДА» та на YouTube-каналі МОН з 17.03.2020 року – з української мови та літератури, біології, математики та історії.

7. Заступнику директора з господарської частини Митряку П.Д.:

7.1. Забезпечити життєдіяльність закладу та створити гнучкий графік роботи технічних працівників згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики № 359 від 04.10.2006 року «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу» за згодою самих працівників та з погодженням профспілкового комітету школи.

7.2. Забезпечувати подальше виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

7.3. Продовжувати проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій а також дотримання відповідного санітарного стану у школі із застосуванням дезактивних, хлоровмісних та антисептичних розчинів.

8. З даним наказом ознайомити всіх працівників школи за посиланням на сайті закладу http://mizhgirya-specschool.edukit.uz.ua .

9. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Бундзяк М.Е.

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о.директора школи П.П.Гряділь

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi